Wywóz gruzu Wrocław

Wywóz śmieci Wrocław

Kontenery na gruz Wrocław

Next
 • Wywóz gruzu Wrocław
 • Wywóz śmieci Wrocław
 • Kontenery na gruz Wrocław
Oferta
Wywóz gruzu Wrocław

Wywóz gruzu Wrocław

Z naszą pomocą wywiezienie nawet dużej ilości gruzu z posesji we Wrocławiu nie będzie żadnym problemem. Oferujemy profesjonalne i naprawdę sprawne usługi odbioru odpadów.

Wywóz gruzu Wrocław / Wywóz śmieci / Wrocław Kontenery na gruz Wrocław

Wywóz śmieci Wrocław

Wywóz śmieci Wrocław

Zajmujemy się sprawnym wywożeniem śmieci z terenu całego Wrocławia. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z pakietem naszych usług, a także z konkurencyjnym cennikiem.

Wywóz gruzu Wrocław / Wywóz śmieci / Wrocław Kontenery na gruz Wrocław

Wywóz odpadów poremontowych Wrocław

Wywóz odpadów poremontowych Wrocław

Posiadając nowoczesne pojazdy oraz doświadczonych pracowników możemy zająć się sprawnym wywozem odpadów poremontowych na terenie Bydgoszczy, gwarantując przy tym przystępne ceny.

Wywóz gruzu Wrocław / Wywóz śmieci / Wrocław Kontenery na gruz Wrocław

Kontenery na gruz Wrocław

Kontenery na gruz Wrocław

Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór kontenerów, które możemy tanio wynająć na terenie Wrocławia. Warto już teraz zapoznać się z całą gamą naszych elastycznych usług.

Wywóz gruzu Wrocław / Wywóz śmieci / Wrocław Kontenery na gruz Wrocław

Wywóz odpadów Wrocław

Wywóz odpadów Wrocław

Jesteśmy w stanie wywieźć na terenie Wrocławia dowolny rodzaj odpadów, w każdej wielkości. Oferujemy sprawne i ekologiczne podejście, a przy tym i konkurencyjne ceny.

Wywóz gruzu Wrocław / Wywóz śmieci / Wrocław Kontenery na gruz Wrocław

Wywóz odpadów pobudowlanych Wrocław

Wywóz odpadów pobudowlanych Wrocław

Dzięki usługom wywozu odpadów pobudowlanych na terenie Wrocławia można pozbyć się wszystkich zbędnych śmieci. Nasze usługi są niezwykle elastyczne, a i niedrogie jednocześnie.

Wywóz gruzu Wrocław / Wywóz śmieci / Wrocław Kontenery na gruz Wrocław

O nas

Wywóz gruzu, odpadów i śmieci
Wrocław

Witamy serdecznie na stronie internetowej doświadczonej firmy GRUZ-FAST, która oferuje szeroki zakres elastycznych usług związanych z odbiorem różnego rodzaju odpadów. Działamy już od 1997 roku i świadczymy swoje usługi między innymi na terenie Wrocławia, ułatwiając osobom prywatnym oraz przedsiębiorcom pozbywanie się różnego rodzaju odpadów. Nie tylko sprawnie realizujemy wszystkie powierzone nam prace, ale dodatkowo również możemy zapewnić o ekologicznym podejściu. Stawiamy na nowoczesne pojazdy oraz wykwalifikowany personel pracowników, który jest w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zadań. Nasze usługi to nie tylko odbiór odpadów komunalnych z domów, ale także i wszelkiego rodzaju odpadów pojawiających się na budowach czy podczas remontów. Zawsze elastycznie podchodzimy do swojej pracy i z tego powodu cieszymy się takim zaufaniem we Wrocławiu. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami i do dokładniejszego poznania pełnego zakresu usług.

Działamy przede wszystkim w następujących miastach: Wrocław i OKOLICE

Nasza misja

Wywóz gruzu, kontenery na gruz, wywóz śmieci
Wrocław

Firma GRUZ-FAST może pochwalić się nie tylko dużym doświadczeniem, ale także i ściśle określonymi celami, które bez wytchnienia staramy się realizować od początku swojego istnienia. Podstawowym celem zawsze były nowoczesne rozwiązania, a więc stałe inwestowanie w siebie, które przekłada się na najlepszy sprzęt i tym samym na wysoką jakość usług. Działając na terenie Wrocławia posiadamy odpowiednie narzędzia do podejmowania się najtrudniejszych nawet zleceń, z możliwością pełnego dopasowania do konkretnych potrzeb.

Naszym drugim najważniejszym celem jest stawianie na doświadczoną kadrę pracowniczą. Nie tylko zatrudniamy najlepszych ludzi, ale dodatkowo także prowadzimy regularne szkolenia podnoszące kompetencje. Tym samym usługi realizowane są sprawnie, profesjonalnie, a i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Mamy nadzieję, że tak szeroki zakres usług oraz ściśle określone cele przez firmę GRUZ-FAST sprawią, że każda osoba korzystająca z naszej oferty będzie bardzo zadowolona. Staramy się ciągle poszerzać nasze możliwości, będąc liderem na wrocławskim rynku odbioru odpadów. Nasza działalność koncentruje się głównie w następujących miastach: Wrocław I OKOLICE.

Cennik
Czysty gruz
Kontener Cena netto Cena brutto Dodatkowe informacje
2.7m3 185 zł 200 zł Wyłącznie: beton, cegły, kamienie, ziemia (w przypadku zmieszania odpadów z innym rodzajem niż wskazany w ilości powyżej 5% cena za odbiór wzrasta o 20%)
3.5m3 245 zł 264 zł Wyłącznie: beton, cegły, kamienie, ziemia (w przypadku zmieszania odpadów z innym rodzajem niż wskazany w ilości powyżej 5% cena za odbiór wzrasta o 20%)
5.5m3 275 zł 297 zł Wyłącznie: beton, cegły, kamienie, ziemia (w przypadku zmieszania odpadów z innym rodzajem niż wskazany w ilości powyżej 5% cena za odbiór wzrasta o 20%)
7.5m3 310zł 334,80 zł Wyłącznie: beton, cegły, kamienie, ziemia (w przypadku zmieszania odpadów z innym rodzajem niż wskazany w ilości powyżej 5% cena za odbiór wzrasta o 20%)
Zmieszane odpady budowlane, gabarytowe i podobne
Kontener Cena netto Cena brutto Dodatkowe informacje
2.7m3 185 zł 200 zł Kontener otwarty typu mulda, można wrzucać: folię, styropian, karton, wełnę, płyty g-k, meble, drewno, plastiki, gałęzie, szkło
3.5m3 265 zł 286,20 zł Kontener otwarty typu mulda, można wrzucać: folię, styropian, karton, wełnę, płyty g-k, meble, drewno, plastiki, gałęzie, szkło
5.5m3 325 zł 351 zł Kontener otwarty typu mulda, można wrzucać: folię, styropian, karton, wełnę, płyty g-k, meble, drewno, plastiki, gałęzie, szkło
7.5m3 370zł 399 zł Kontener otwarty typu mulda, można wrzucać: folię, styropian, karton, wełnę, płyty g-k, meble, drewno, plastiki, gałęzie, szkło
36m3 1850 zł 1998 zł Kontener otwarty typu mulda, można wrzucać: folię, styropian, karton, wełnę, płyty g-k, meble, drewno, plastiki, gałęzie, szkło
  Dokładny zakres naszych usług:
 • Wywóz gruzu Wrocław
 • Wywóz odpadów Wrocław
 • Kontenery na gruz Wrocław
 • Wywóz śmieci Wrocław
 • Wywóz ziemi Wrocław
 • Wywóz odpadów zielonych Wrocław
 • Wywóz gałęzi Wrocław
 • Wywóz odpadów pobudowlanych Wrocław
 • Wywóz odpadów poremontowych Wrocław
 • Sprzedaż gruzu i kruszywa Wrocław
 • Transport gruzu Wrocław
 • Wynajem kontenerów na gruz Wrocław
 • Wywóz szamba i nieczystości płynnych Wrocław
 • Wynajem kontenerów na gruz w Wrocław
 • Odbiór i wywóz odpadów pobudowanych i poremontowych Wrocław
 • Likwidacja dzikich wysypisk w Wrocław i okolicy
 • Wywóz ziemi Wrocław

Dzięki naszemu ogromnemu zapleczu technologicznemu możemy z ogromną przyjemnością zapewnić Państwa o wyjątkowej konkurencyjności cen dla usług firmy GRUZ-FAST. Powyżej mogą Państwo zapoznać się z podstawowym cennikiem realizowanych przez nas usług, ale przypominamy o tym, że elastyczne usługi to indywidualnie dobierane ceny. Jesteśmy jednak pewni tego, że niezależnie od zlecenia każda cena będzie satysfakcjonująca, czyniąc nas najbardziej konkurencyjnymi na rynku we Wrocławiu. Jeśli chcą Państwo dokładniej poznać naszą ofertę to gorąco zachęcamy do kontaktu już teraz. Na podstawie przedstawionych potrzeb określimy bardzo szybko zakres usług, a następnie zaproponujemy możliwie najbardziej atrakcyjną cenę.

WYWÓZ GRUZU Wrocław - WYWÓZ ODPADÓW Wrocław - wywóz śmieci Wrocław

Kontakt

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe:

600 075 033

ul. Królewiecka 77
Wrocław

wroclaw@gruz-fast.pl