Wywóz gruzu śmieci i odpadów - Kontenery na gruz GDAŃSK

Wywóz gruzu Gdańsk

Wywóz śmieci Gdańsk

Kontenery na gruz Gdańsk

Next
 • Wywóz gruzu Gdańsk
 • Wywóz śmieci Gdańsk
 • Kontenery na gruz Gdańsk
Oferta
Wywóz gruzu Gdańsk

Wywóz gruzu Gdańsk

Gorąco zapraszamy do wyboru naszych usług wywozu gruzu na terenie Gdańska. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami, a do tego doświadczoną kadrą pracowniczą.

Wywóz gruzu Gdańsk / Wywóz śmieci / Gdańsk Kontenery na gruz Gdańsk

Wywóz śmieci Gdańsk

Wywóz śmieci Gdańsk

Nawet dużej ilości śmieci do odbioru w Gdańsku nie będą stanowiły dla nas żadnego problemu. Dzięki nowoczesnym pojazdom jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zleceniami.

Wywóz gruzu Gdańsk / Wywóz śmieci / Gdańsk Kontenery na gruz Gdańsk

Wywóz odpadów poremontowych Gdańsk

Wywóz odpadów poremontowych Gdańsk

W czasie remontu zawsze generowanych jest wiele odpadów, ale z naszą pomocą pozbycie się ich w Gdańsku przestanie być problemem. Oferujemy profesjonalny i niedrogi wywóz.

Wywóz gruzu Gdańsk / Wywóz śmieci / Gdańsk Kontenery na gruz Gdańsk

Kontenery na gruz Gdańsk

Kontenery na gruz Gdańsk

Składowanie odpadów będzie o wiele łatwiejsze z wykorzystaniem pojemnych kontenerów. U nas można je wynajmować bez problemu i za rozsądne pieniądze.

Wywóz gruzu Gdańsk / Wywóz śmieci / Gdańsk Kontenery na gruz Gdańsk

Wywóz odpadów Gdańsk

Wywóz odpadów Gdańsk

Odpady zawsze powinny być wywożone przez specjalistów, którzy zadbają o ich utylizację. Z naszymi usługami proces ten będzie nie tylko prosty, ale i wyjątkowo tani. Odpady wywozimy specjalnymi samochodami cieżarowymi.

Wywóz gruzu Gdańsk / Wywóz śmieci / Gdańsk Kontenery na gruz Gdańsk

Wywóz odpadów pobudowlanych Gdańsk

Wywóz odpadów pobudowlanych Gdańsk

Zalegają Ci odpady pobudowlane w Gdańsku i nie wiesz co z nimi zrobić? Sprawdź nasze usługi już dzisiaj i wybierz najlepszych profesjonalistów na rynku.

Wywóz gruzu Gdańsk / Wywóz śmieci / Gdańsk Kontenery na gruz Gdańsk

O nas

Wywóz gruzu, odpadów i śmieci
Gdańsk

Cieszymy się, że postanowili Państwo sprawdzić zakres usług świadczonych przez firmę GRUZ-FAST. Jesteśmy firmą o mocno ugruntowanej pozycji na rynku, działającej na obszarze Gdańska oraz okolic, która istnieje już od 1997 roku i stale się rozwija. W czasie 20 lat działalności na rynku zostaliśmy obdarzeni ogromnym zaufaniem przez tysiące Klientów, którzy chętnie do nas wracają i ponownie korzystają z szerokiego pakietu usług. Jako prawdziwi specjaliści oferujemy odbiór odpadów komunalnych, odbiór gruzu z budowy oraz wiele innych usług związanych z szeroko pojętym wywozem śmieci. Jesteśmy przekonani, że nasza elastyczna oferta będzie w stanie spełnić oczekiwania każdego, niezależnie od potrzeb oraz finansów przeznaczonych na ten cel. Elastyczne usługi to możliwość idealnego ich dopasowania do potrzeb, również pod kątem samych terminów odbioru wszelakich odpadów. Z czystym sumieniem możemy zagwarantować pełną terminowość, przystępne ceny, a i przede wszystkim także szeroki pakiet usług, które realizowane są przez najlepszych specjalistów z branży. Nasi pracownicy mogą dodatkowo korzystać z nowoczesnego taboru pojazdów, z których to wykorzystaniem realizacja usług może być o wiele sprawniejsza. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całym pakietem naszych usług.

Działamy przede wszystkim w następujących miastach: Gdańsk i OKOLICE

Nasza misja

Wywóz gruzu, kontenery na gruz, wywóz śmieci
Gdańsk

Jako firma mająca na swoich barkach już 20 lat doświadczenia posiadamy bardzo ściśle określone cele, które od lat realizujemy osiągając ogromne sukcesy. Przede wszystkim stawiamy na sprawność realizacji usług oraz na ich elastyczność. Jest to możliwe w głównej mierze dzięki stałemu inwestowaniu w pojazdy oraz sprzęt niezbędny do wykonywania powierzonych nam prac. Najnowocześniejszy tabor, który zawsze jest w doskonałym stanie technicznym, daje ogromne wręcz możliwości realizacji usług, spełniając oczekiwania osób prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz instytucji państwowych. Stawiamy także na doświadczony zespół pracowników, ludzi kompetentnych oraz uczynnych i komunikatywnych. Dzięki obu tym celom jako jedyni na gdańskim rynku możemy zaoferować tak elastyczne usługi, które bez problemu można dopasować do konkretnych potrzeb i płacić tylko za te prace, które faktycznie są do zrealizowania. Nasza działalność koncentruje się głównie w następujących miastach: Gdańsk I OKOLICE.

Cennik
Czysty gruz
Kontener Cena netto Cena brutto Dodatkowe informacje
2.7m3 185 zł 200 zł Wyłącznie: beton, cegły, kamienie, ziemia (w przypadku zmieszania odpadów z innym rodzajem niż wskazany w ilości powyżej 5% cena za odbiór wzrasta o 20%)
3.5m3 245 zł 264 zł Wyłącznie: beton, cegły, kamienie, ziemia (w przypadku zmieszania odpadów z innym rodzajem niż wskazany w ilości powyżej 5% cena za odbiór wzrasta o 20%)
5.5m3 275 zł 297 zł Wyłącznie: beton, cegły, kamienie, ziemia (w przypadku zmieszania odpadów z innym rodzajem niż wskazany w ilości powyżej 5% cena za odbiór wzrasta o 20%)
7.5m3 310zł 334,80 zł Wyłącznie: beton, cegły, kamienie, ziemia (w przypadku zmieszania odpadów z innym rodzajem niż wskazany w ilości powyżej 5% cena za odbiór wzrasta o 20%)
Zmieszane odpady budowlane, gabarytowe i podobne
Kontener Cena netto Cena brutto Dodatkowe informacje
2.7m3 185 zł 200 zł Kontener otwarty typu mulda, można wrzucać: folię, styropian, karton, wełnę, płyty g-k, meble, drewno, plastiki, gałęzie, szkło
3.5m3 265 zł 286,20 zł Kontener otwarty typu mulda, można wrzucać: folię, styropian, karton, wełnę, płyty g-k, meble, drewno, plastiki, gałęzie, szkło
5.5m3 325 zł 351 zł Kontener otwarty typu mulda, można wrzucać: folię, styropian, karton, wełnę, płyty g-k, meble, drewno, plastiki, gałęzie, szkło
7.5m3 370zł 399 zł Kontener otwarty typu mulda, można wrzucać: folię, styropian, karton, wełnę, płyty g-k, meble, drewno, plastiki, gałęzie, szkło
36m3 1850 zł 1998 zł Kontener otwarty typu mulda, można wrzucać: folię, styropian, karton, wełnę, płyty g-k, meble, drewno, plastiki, gałęzie, szkło
  Dokładny zakres naszych usług:
 • Wywóz gruzu Gdańsk
 • Wywóz odpadów Gdańsk
 • Kontenery na gruz Gdańsk
 • Wywóz śmieci Gdańsk
 • Wywóz ziemi Gdańsk
 • Wywóz odpadów zielonych Gdańsk
 • Wywóz gałęzi Gdańsk
 • Wywóz odpadów pobudowlanych Gdańsk
 • Wywóz odpadów poremontowych Gdańsk
 • Sprzedaż gruzu i kruszywa Gdańsk
 • Transport gruzu Gdańsk
 • Wynajem kontenerów na gruz Gdańsk
 • Wywóz szamba i nieczystości płynnych Gdańsk
 • Wynajem kontenerów na gruz w Gdańsk
 • Odbiór i wywóz odpadów pobudowanych i poremontowych Gdańsk
 • Likwidacja dzikich wysypisk w Gdańsk i okolicy
 • Wywóz ziemi Gdańsk

Choć nasza firma GRUZ-FAST bardzo poważnie podchodzi do kwestii jakości oraz terminowości wywozu wszelakich odpadów, to jednocześnie stawiamy również na konkurencyjne ceny. Nasza mocna pozycja na rynku, oraz duże zaufanie Klientów, pozwalają nam stale obniżać ceny realizacji usług sprawiając, że odbiór odpadów nigdy nie będzie nadmiernie kosztowny. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z podstawowym cennikiem najczęściej realizowanych usług, który można znaleźć właśnie w tym miejscu. To jednak tylko podstawowy zakres cen, gdyż nasze usługi cechuje ogromna elastyczność. Jeśli interesują Państwa inne usługi realizowane w Gdańsku, to gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Po bardzo krótkiej rozmowie i określeniu zakresu prac będziemy w stanie przekazać swoją propozycję cenową. Gwarantujemy, że w każdym przypadku będzie ona niezwykle atrakcyjna.

WYWÓZ GRUZU Gdańsk - WYWÓZ ODPADÓW Gdańsk - wywóz śmieci Gdańsk

Kontakt

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe:

511-249-538

ul. Wielka 18
Gdańsk

zamowienia@gruznet.pl