Wywóz gruzu Szczecin - kontenery na gruz Szczecin | FASTGRUZ
502-407-087

Wywóz gruzu - Wywóz śmieci - Kontenery na gruz - Szczecin

Ponad 10 lat doświadczenia w branży!

Nasze usługi

wywóz gruzu Szczecin

Wywóz gruzu

wywóz śmieci Szczecin

Wywóz śmieci

kontenery na gruz Szczecin

Kontenery na gruz

wywóz odpadów Szczecin

Wywóz odpadów

wywóz odpadów poremontowych Szczecin

Wywóz odpadów poremontowych

wywóz odpadów pobudowlanych Szczecin

Wywóz odpadów pobudowlanych

Wybierz miasto

wywóz gruzu Szczecin
        
  Dokładny zakres naszych usług:
 • Wywóz gruzu Szczecin
 • Wywóz odpadów
 • Kontenery na gruz w
 • Wywóz śmieci
 • Wywóz ziemi
 • Wywóz odpadów zielonych
 • Wywóz odpadów pobudowlanych
 • Wywóz odpadów poremontowych
 • Sprzedaż gruzu i kruszywa
 • Transport gruzu

Jesteśmy przedsiębiorstwem zagospodarowania odpadów. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie i tutaj na codzień rozpoczynamy swoje kursy. Do naszych głównych usług należy wywóz gruzu, wywóz różnego rodzaju odpadów poremontowych i pobudowlanych, wywóz śmieci. Do naszych klientów podstawiamy kontenery na gruz które są u Państwa do czasu, aż zapełnicie je swoimi odpadami. Poza kontenerami odbieramy również gruz w tak zwanych workach typu BIG-BAG. W Szczecinie jako nieliczni oferujemy odbiór odpadów właśnie w BIG-BAGACH. W głównej mierze obsługujemy klientów indywidualnych. Kto i kiedy korzysta z naszych usług? Przede wszystkim osoby które budują bądź remontują domy czy mieszkania. W przypadku remontu chociażby kuchni czy łazienki powstaje spora ilość odpadów poremontowych w postaci gruzu, tynku, starych płytek, worków, kafelków i innych podobnych śmieci. Takich odpadów nie można oczywiście wyrzucić do osiedlowych kontenerów na odpady komunalne. Grozi za to spora kara. W przypadku prowadzenia takich prac zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Działamy nie tylko w Szczecinie i Policach, ale na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Nasza firma jako jedna z nielicznych w Szczecinie posiada specjalny sprzęt umożliwiający podstawienie kontenera na wąskie podwórka do których prowadzą wąskie wjazdy które najczęściej znajdują się w centrum miasta. Zwykła duża ciężarówka nie ma szans tam wjechać, a nasze pojazdy są specjalnie do  tych zadań dostosowane i zmieszczą się w najwęższe w mieście miejsca. 

O firmie

Witamy Państwa serdecznie na stronie przedsiębiorstwa Fastgruz Szczecin zajmującego się wywozem gruzu i odpadów w Szczecinie i okolicy. Nasze przedsiębiorstwo działa nieprzerwanie od 2009 roku i swoje usługi oferujemy w zasadzie w całym województwie zachodniopomorskim. Szczecin jako stolica województwa zachodniopomorskiego jest miejscem w którym posiadamy swoją bazę. Na miejscu posiadamy kontenery na gruz, nowoczesny park maszynowy, kruszarki oraz rozdrabniacze odpadów. W Szczecinie funkcjonuje wiele firm zajmujących się wywozem gruzu oraz innych odpadów, ale mamy świadomość, że naszym klientom zależy przede wszystkim na profesjonalnym działaniu jak i przystępnej cenie. To możemy Państwu ZAGWARANTOWAĆ. Nasza firma jest czynna od poniedziałku to soboty jednak w razie pilnych zleceń jesteśmy w stanie obsłużyć klientów również w niedzielę. Od początku stycznia weszły w życie nowe przepisy BDO do których nasze przedsiębiorstwo jest w 100% przystosowane. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy i przedsiębiorstwa budowlane. Zlecenia wykonujemy na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego jednak 75% tych zleceń przypada głównie na miasto Szczecin. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie. Z każdym klientem zawsze ustalamy dokładne szczegóły zlecenia. Jeśli kontener ma być podstawiony rano o godzinie 7 to o tej godzinie kontener na gruz będzie podstawiony w wyznaczonym miejscu. Ustalamy również dokładne szczegóły gdzie kontener dokładnie ma stać i kiedy mamy go odebrać. 

Działamy przede wszystkim w następujących miastach: Szczecin i OKOLICENasza misja

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się przede wszystkim zapewnić konkurencyjne ceny zarówno w Szczecinie jak i całym województwie Zachodniopomorskim. SPRZĘT - tutaj również staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dostosować się do ich potrzeb. Stąd zakup partii małych aut które wjadą w miejsca do których nasza konkurencja już nie dojedzie. KONTENERY - posiadamy solidne kontenery które 2 razy do roku serwisujemy. Wszelkie odpady odbierane od klientów są utylizowane zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Wywóz gruzu i innych odpadów wykonujemy w ekspresowym tempie i w dalszym ciągu mamy zamiar się rozwijać zarówno pod względem technologicznym jak i cenowym.  

Cennik - ZADZWOŃ

WORKI BIG-BAG
1m3

W OFERCIE POSIADAMY TYLKO I WYŁĄCZNIE kontenery o pojemnościach

Kontenery
1.5m3
2m3
2.5m3
3m3


kontakt

Zapraszamy do kontaktu

502-407-087

Adres:

Fastgruz

Szczecin

 Clicky