Wywóz odpadów

Odbieramy wszelkie odpady jakie powstają zarówno podczas budowy jak i w przydomowych gospodarstwach. Wywóz odpadów najczęściej odbywa się w kontenerach na gruz, ale w przypadku większej ilości odpadów podstawiamy albo śmieciarkę, albo wywrotkę na którą są ładowane odpady.

Wywóz odpadów poremontowych i pobudowlanych

Podczas budowy czy remontu powstaje bardzo wiele odpadów które w odpowiedni sposób należy odebrać i zutylizować. Nasza firma FastGruz świadczy przede wszystkim usługi wywozu odpadów poremontowych, wywozu odpadów pobudowlanych i wywozu gruz

Wywóz gruzu

Do kluczowa usługa firmy FastGruz. Wywozimy gruz w specjalnych kontenerach na gruz podstawianych samochodami cieżarowymi. Oferujemy kontenery na gruz w bardzo różnych wielkościach od 1,7m3 do 36m3

Wywóz śmieci

Nasza firma działą również w konsorcujm które odbiera odpady komunalne na terenie miasta Warszawy i okolic Warszawy. Jesteśmy liderem jeśli chodzi o odbiór i recykling śmieci.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci i inne odpady

Oferujemy kontenery na gruz w bardzo róznej konfiguracji od 1,7m3 do 36m3. Kontenery na gruz najczęściej podstawiane są o pojemności 2,5-8m3 a kontenery na odpady zielone o wielkości około 20-36m3

Sprzedaż gruzu i kruszywa

Jako jedni z nielicznych w Polsce posiadamy najnowoczesniejszą linię do kruszenia gruzu dzięki czemu możemu utylizować odpady gruzowe które później możemy odsprzedać i posłużą one do budowy drug autostrad i chodników.

Wywóz gałęzi, odpadów zielonych i ziemi

To usługa która w ostatnim czasie mocno zyskała na znaczeniu. Ludzie po wycince drzew i gałęzi chcą zutylizować tak powstałe odpady w czym chętnie pomożemy. Podstawiamy wówczas odpowiednie kontenery na odpady zielone.

Likwidacja dzikich wysypisk

Bardzo często zajmujemy się likwidacją dzikich wysypisk. Ludzie niestety nie szanują naszej wspólnej przyrody i często wyrzucają śmieci w lesie czy przydrożnych rowach. Nasza firma zbiera takie śmieci i poźniej je utylizuje.